Ana Sayfa   |   Hakkımızda   |   Haberler   |   İletişim  
ÜRETİM ALANLARI

Endüstriyel Sert Krom Kaplama  

Kalıp Sert Krom Kaplama  

Silindirik Taşlama  

Hassas Taşlama  

Silindir İmalatı  


Hakkımızda1972'de İstanbul'da kurduğumuz Tarakçıoğlu, Türkiye'nin endüstriyel sert krom kaplama, silindirik taşlama ve yüzey işleme konularında faaliyet gösteren en tanınmış firmasıdır.

Oluşturduğumuz kurumsal kültür çerçevesinde, yönetim dahil faaliyetlerimizin ana ilkesi müşteri şartlarına tam uygunluk, sürat, güvenirlilik ve teknolojik gelişmeleri takiptir.

Ürün ve hizmetleri gerçekleştirirken, personelimizin sağlığı, güvenliği ve çevreye gösterdiğimiz duyarlılık geçmişte olduğu gibi her zaman ön planda olmaya devam edecektir.

Varlık nedenimiz olan müşterilerimize, ihtiyaçlarını belirleyerek en olumlu hizmeti veren tecrübeli kadromuz ve çağdaş donanımlı üst düzeydeki teknik kapasitemiz, işletmemizin bugünkü potansiyeline erişmesini sağlamıştır.

Bugün Tarakçıoğlu İstanbul Tuzla'da modern arıtma sistemleriyle donatılmış, konusunda her türlü hizmeti verecek şekilde tasarlanmış 3.500 m²'lik kapalı alana sahip özel binasında son derece çağdaş donanımlı ekipmanları ve otuz beş uzman personeli, uluslararası kalite ve çevre yönetim sistemleri (ISO 9001:2000, ISO 14001:2004) gözetiminde başta Avrupa ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve Asya ülkeleri olmak üzere tüm dünyaya hizmet vermektedir.

Bilgi / Katalog istek formu